Oldschool pełną gębą

news_imgs/2026_05_10/Old_School_Runescape_Logo.png

Pierwszy tydzień kombosa za nami, kończymy go z godnością, nie tylko codziennie wrzucając nową reckę, ale codziennie autorstwa kogoś innego. Dziś na wspominki dał się namówić Enialis (38 tekstów, 21 lat na pokładzie), który opisał jednego z nielicznych MMORPGów, w którego nigdy jeszcze nie grałem - Old School RuneScape (MMORPG). I coś mi mówi, że chyba nie dam się namówić na levelowanie rozpalania ognisk do levelu 99 - może 20 lat temu, ale dziś już pozostanę przy samym czytaniu recenzji :).

Komentarze:

ktoś przeszedł tę grę? masochista jakiś :) już wolę graficznie te ze stajni Spiderweb Software (Avadon, Avernum itp.) albo Eschalon Book
sirPaul


[Gość @ 16.05.2026, 09:20]

Dodaj komentarz:

Pytanie kontrolne: kto tu rządzi?