Klasycznie czy nowocześnie?

news_imgs/2026_06_01/tit_Y8sQLjY.png

Kombos przelewa nam się na drugi miesiąc, ale nie będziemy chyba z tego powodu zbytnio protestować. Dziś CAdam poopowiada nam o największej przyczynie poprawy stosunków polsko - niemieckich ostatnich dziesięcioleci - w odsłonie wstępnie odświeżonej wersji pierwszej części ubóstwianej u nas serii drewnianego symulatora Bezimiennego, czyli Gothic Classic (Playstation 5). Gra póki co dostępna w tym wydaniu tylko dla szaleńców, którzy skusili się na przedsprzedaż wersji z Remake w tytule (już w tym tygodniu premiera), potem będzie sprzedawana osobno, ale dopiero w lipcu bodajże. Gothic ma u mnie fory, bo dzięki niemu udało mi się kiedyś objechać za darmoszkę pół greckiego Peloponezu, ale chyba dziś na takie wydanie bym się jednak sam nie skusił :D.

Dodaj komentarz:

Pytanie kontrolne: kto tu rządzi?